گزارشی از برگزاری رویداد هودکس در بندرعباس

ارسال شده در ۵ مرداد ۱۳۹۸، توسط زهره کرمی

همزمان با دهمین سالگرد تاسیس انجمن طراحان، رویداد هودکس با همکاری انجمن طراحان و مزون دوختولوک در هتل پنج ستاره هما بندرعباس برگزار شد.

در این مراسم امیرزاده رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ، حیدری نماینده استاندار، یگانه مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری هرمزگان ،  کریمی مدیر کل فنی و حرفه ای،  ابراهیمی مدیرکل تعاون و رفاه اجتماعی و  کمالی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان حضور داشتند .

آزاده آریانا موسس و مدیر عامل انجمن طراحان ضمن خیر مقدم به تشریح عملکرد ده ساله انجمن پرداخت و از زحمات امیرزاده که از ابتدای تاسیس انجمن حامی آنها بود، تشکر و قدردانی نمود.

آریانا ضمن بیان سختی کار گفت : هم اکنون این قطار در ریل است و ما ادعای این را داریم که در هر مسابقه کشوری و یا داخلی که شرکت کردیم مقام آوردیم.

همچنین تماس تصویری با کتویی طراح برجسته برند زارا در استانبول برقرار شد و ایشان تجربه کاری خود را در اختیار شرکت کنندگان در مراسم قرار داد.  

 رویداد هودکس در سوم مرداد ماه در ساعت ۹ صبح افتتاح و با استقبال گسترده بازدید کنندگان مواجه شد.  در این گردهمایی ۱۸  طراح لباس ، زیورآلات و صنایع وابسته شرکت کردند.

در پایان افتتاحیه به تمامی طراحان شرکت کننده در مراسم لوح گواهی حضور و تقدیر نامه داده شد.

گفتنی است که مدیریت اجرایی این رویداد بر عهده فاطمه شمس الدین پور (مزون دختولوک) بود.

هودکس مخففHormozgan Designers Exhibition  (نمایشگاه طراحان لباس هرمزگان) است.

newsletter

عضویت در خبرنامه

زمانی که شماره جدید منتشر شد، ما شما را با خبر میکنیم!