برگزاری نخستین پنجشنبه بازار هنر و صنایع دستی در بندرعباس

ارسال شده در ۲۴ خرداد ۱۳۹۸

نخستین پنجشنبه بازار هنر و صنایع دستی بندرعباس ، در بلوار ساحلی این شهر، توسط نرگس غلامپور معاون برنامه ریزی و توسعه فرماندار شهرستان بندرعباس گشایش یافت.

نخستین پنجشنبه بازار هنر و صنایع دستی بندرعباس ، با حمایت شهرداری بندرعباس و سازمانهای  مردم نهاد ، آغاز به کار کرد و پیش بینی می شود  با حضور  شهروندان و مشارکت فعال هنرمندان و سازندگان صنایع دستی ، این رویداد فرهنگی، هنری و اقتصادی، به اهداف خود برسد.

احمدپایدار مشاور شهردار و مدیر مرکز خلاقیت و فنآوری های نوین شهرداری بندرعباس ، با اعلام این خبر افزود: این پنجشنبه بازار،  با هدف معرفی هر چه بیشتر هنر و صنایع دستی بندرعباس، کمک به اقتصاد خانواده ها، گسترش کارگاههای خانگی و کسب و کارهای نوپا در سال رونق تولید ، گشایش یافت.

به گفته مدیر مرکز خلاقیت و فنآوری های نوین شهرداری بندرعباس، این مرکز برای توسعه متوازن و پایدار  و مشارکت شهروندان در مدیریت شهری، از طرح ها، افکار و ایده های خلاق، مبتکرانه و قابل اجرا استقبال می کند و از آنها در پیشبرد اهداف خود در زمینه های عمرانی، شهرسازی، خدمات شهری،حمل و نقل و ترافیک، فضای سبز، مبلمان شهری و فعالیت های فرهنگی و اجتماعی ، بهره می گیرد.

newsletter

عضویت در خبرنامه

زمانی که شماره جدید منتشر شد، ما شما را با خبر میکنیم!