با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

رونمایی از کتاب " البته نه اسپری فلفل " اثر بلقیس بهزادی

ارسال شده در ۳ خرداد ۱۳۹۸

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در مراسم رونمایی کتاب ” البته نه اسپری فلفل ” : انسان با شعر خودش را در زیبایی رها و غرق می سازد.

رضا کمالی زرکانی در آیین رونمایی کتاب ” البته نه اسپری فلفل ” اثر بلقیس بهزادی که با حضور جمعی از شاعران و نویسندگان و ادیبان هرمزگان برگزار شد ضمن تاکید بر اهمیت شعر در جوامع بشری گفت : زیباترین خیال پردازی و لذت بخش ترین حسن زیبایی متعلق به شعر است و از این طریق شاعر افراد را با تجارب و لذت های حسی خود همراه می کند.

وی به اهمیت نشر کتاب در گسترش فرهنگ مطالعه در جامعه پرداخت و افزود : هر نویسنده یا شاعری که در استان قلم می زند و کتاب می نویسد برگی زرین بر عظمت تاریخ ادبیات این مرز و بوم اضافه می کند و بخشی از تاریخ و هویت مردم را ثبت و ضبط می کند. مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان برگزاری جشنواره های شعر و سنت های ادبی ، نقد ادبی و … را در کیفیت بخشی به آثار هنرمندان موثر دانست و اضافه کرد : از این پس سعی خواهیم کرد در قالب جشنواره های مختلف شعر به معرفی آثار نویسندگان ، مولفان و شاعران استان بپردازیم و زمینه مساعد را برای معرفی آثار هنرمندان فراهم سازیم . در این آیین رونمایی ، یدالله شهرجو از شاعران مطرح استان به نقد و بررسی کتاب ” البته نه اسپری فلفل ” پرداخت و سپس مسعود فرح از شاعران پیشکسوت نیز مطالبی در معرفی کتاب بیان کرد و جمعی از شاعران نیز به شعرخوانی آثار خود پرداختند و در پایان از کتاب ” البته نه اسپری فلفل ” با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان رونمایی به عمل آمد.

newsletter

عضویت در خبرنامه

زمانی که شماره جدید منتشر شد، ما شما را با خبر میکنیم!