فرخنده جلالی

سرپرست گروه امور رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان

ارسال شده در ۳ خرداد ۱۳۹۸

با ابلاغ مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان ، فرخنده جلالی به عنوان سرپرست گروه رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان منصوب شد.
رضا کمالی زرکانی در مراسم معارفه فرخنده جلالی در جمع کارکنان ضمن تاکید بر اهمیت حوزه رسانه گفت : با توجه به حساسیت این حوزه و اهمیت آن لازم بود فردی کاربلد ، با تجربه و آشنا به بخش رسانه در این جایگاه خطیر جهت ایجاد رضایتمندی بیشتر جامعه رسانه ای و تسهیل امورات آنها قرار گیرد. وی ضمن تاکید بر جلب رضایت ارباب رجوع در بخش رسانه اداره کل افزود : همه بخش ها به ویژه واحد رسانه باید سعی کنند ارباب رجوع با رضایتمندی از مجموعه خارج شود و لازمه آن این است که در چارچوب قانون و موازین با صبر ، حوصله و متانت با مراجعین گفتگو و جوانب مختلف مسئله را تشریح کنند.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان در ادامه بیان کرد : مدیر یک مجموعه مانند پدر است و گاهی مجبور به سخت گیری برای دفاع از قانون می شود و آن به معنی ظلم نیست و جزء شیوه ها و ابزارهای مدیریتی است و گاهی هم با مهربانی کارها بهتر جلو می رود و تشخیص آن با مدیر مجموعه است اما نباید نگاه پدرانه در انجام امور محوله فراموش شود.
گفتنی است در ادامه ابلاغ فرخنده جلالی بعنوان سرپرست گروه امور رسانه اداره کل قرائت و توسط مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به وی داده شد.

newsletter

عضویت در خبرنامه

زمانی که شماره جدید منتشر شد، ما شما را با خبر میکنیم!