“ماهی‌ها هرگز نمی‌میرند” با تخفیف ۴۰ درصدی روی صحنه رفت

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم:

ارسال شده در ۲۷ آبان ۱۴۰۲، توسط ایرنا

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم گفت: نمایش کمدی “ماهی‌ها هرگز نمی‌میرند” با ۴۰ درصد تخفیف در بهای بلیت هر شب ساعت ۲۰ در تالار آیینه این اداره به روی صحنه می رود.

صالحه ایرانمنش روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: این اثر هنری که توسط یکی از بهترین گروه های نمایشی و فعال جزیره قشم، گروه سمبوک تولید شده است با نگاهی طنز به روایت زندگی ماهی‌هایی می پردازد که زیست بوم آنان توسط انسانها از بین می رود.

وی ادامه داد: نمایش کمدی “ماهی‌ها هرگز نمی‌میرند” به نویسندگی جعفر قاسمی و کارگردانی ابوذر رحیمی شهواری در تالار آیینه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم اجرا می‌شود.

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم توضیح داد: سارا نظیریان (دختر ماهی گاریز)، علیرضا احدی (ماهی گاریز)، حسین بازماندگان (ماهی هوور)، مهدی خادمی (ماهی موش دندان)، علی زارعی (جاسم) محمد حسین واحدی (خرچنگ) و طاها حکمیان (مش کنار) از بازیگران نمایش کمدی “ماهی‌ها هرگز نمی‌میرند” هستند و معراج فریدونی نیز (صدا بردار) این نمایش است.

ایرانمنش اضافه کرد: نمایش کمدی “ماهی‌ها هرگز نمی‌میرند” تا ۳۰ آبان با تخفیف ۴۰درصدی بلیت پذیرای دوست داران هنر ششم است.

وی گفت: این نمایش به سفارش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و با حمایت شهرداری، شورای اسلامی شهر و سازمان منطقه آزاد قشم توسط گروه هنری سمبوک تولید شده است.

جزیره قشم با وسعت یک هزار و ۵۰۰ کیلومتر مربع از تنگه هرمز به موازات ساحل جنوبی ایران به طول ۱۳۵ کیلومتر و عرض میانگین ۱۱ کیلومتر از توابع هرمزگان است و ۳۰۰ کیلومتر خط ساحلی دارد.

شهرستان قشم شامل جزیره‌های قشم، هنگام و لارک از تنگه هرمز به موازات ساحل استان هرمزگان به طول ۱۵۰ و عرض میانگین ۱۱ کیلومتر در میان آب‌های خلیج فارس گسترده شده است.

newsletter

عضویت در خبرنامه

زمانی که شماره جدید منتشر شد، ما شما را با خبر میکنیم!