به دنبال توزیع عادلانه دارو بین داروخانه‌ها و بیمارستان‌های هرمزگان هستیم

سرپرست حوزه معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان:

ارسال شده در ۱۷ تیر ۱۴۰۲، توسط ایسنا

سرپرست حوزه معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت: ایجاد شهرک دارویی که توجه ویژه استاندار و ریاست دانشگاه  را به دنبال خود دارد در برنامه‌های ما قرار دارد.

دکتر حامد فلاح در نشست با مدیران بیمه سلامت، درمان تامین اجتماعی، فعالان و نمایندگان داروسازی و کارشناس غذا و دارو، افزود: قصد داریم تا در راستای اهداف دولت خدمتگزار به مردم خدمت کنیم.

وی با بیان اینکه ما در کنار همکاران خود هستیم نه تنها به عنوان یک بازرس، بلکه به عنوان یک مشاور، خدمتگزار و همکار تا در تعامل با یکدیگر بتوانیم خدمات بهتری به مردم ارائه دهیم، تصریح کرد: هدفی جز این نداریم که کمبود و مشکلات دارو را بر طرف سازیم، ما با کمک جامعه پزشکی و داروسازان قصد داریم تا مشکلات استان را حل کرده و در این راستا برنامه‌های خوبی در پیش داریم.

سرپرست معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان با تاکید بر وظایف تحت مسئولیت، خاطرنشان مرد: دولت بر تامین رفاه مردم تاکید دارد و برهمه ما فرض است که ضمن حفظ پاکدستی در این مسیر گام برداریم.

فلاح بیان کرد: من به عنوان یک جراح، تحصیل کرده و بزرگ شده همین استان، با پشتوانه همکاران داروساز و دعای مردم و حمایت استاندار و رئیس دانشگاه علوم پزشکی، بخش دارویی را ترفیع خواهیم داد و اقدامات سازنده‌ای در این راستا انجام خواهد گرفت.

سرپرست حوزه معاونت غذا و دارو ضمن اشاره به اهداف اجرایی اظهار کرد: از اقداماتی که قصد اجرایی آن‌ها را داریم، توزیع عادلانه دارو بین داروخانه‌ها و بیمارستان‌ها با توجه به نیاز آن‌هاست، همچنین ایجاد شهرک دارویی که توجه ویژه استاندار و ریاست دانشگاه  را به دنبال خود دارد در برنامه‌های ما قرار دارد.

وی با بیان اینکه جلسات با شرکت‌های بزرگ دارویی و تسهیل نیاز داروخانه‌ها و پیگیری مطالبات آن‌ها که از مهم‌ترین مشکلات است را نیز در دستور کار داریم، عنوان کرد: از انجمن داروسازان و پیشکسوتان به عنوان مشاوران صدیق استفاده خواهیم کرد تا بتوانیم خدمت بهتری به مردم عزیز ارائه دهیم.

newsletter

عضویت در خبرنامه

زمانی که شماره جدید منتشر شد، ما شما را با خبر میکنیم!