واکنش بهزیستی هرمزگان به یک خبر در فضای مجازی

ارسال شده در ۲۰ خرداد ۱۴۰۲، توسط ایسنا

روابط عمومی اداره کل بهزیستی هرمزگان تبدیل تعدادی منزل مسکونی وقفی و خیرساز برای ایتام و زنان سرپرست خانوار به محل اسکان مسئولان بهزیستی در هرمزگان را تکذیب کرد.

روابط عمومی بهزیستی هرمزگان در واکنش به خبر منتشر شده در فضای مجازی در خصوص تبدیل تعدادی منزل مسکونی وقفی و خیرساز برای ایتام و زنان سرپرست خانوار به محل اسکان مسئولان بهزیستی، بیانیه‌ای منتشر کرد.

در این بیانیه آمده است:

“نظر به انتشار اخبار و نقل قول‌های غیرمستند در فضای مجازی مبنی بر “اسکان مسئولان بهزیستی در تعدادی منزل مسکونی وقفی و احداث شده از سوی خیرین برای ایتام و زنان سرپرست خانوار” ضمن تکذیب این گونه اخبار و نقل قول‌های صورت گرفته، به اطلاع می رساند، کلیه املاک بهزیستی استان هرمزگان از جمله منازل سازمانی در سامانه اموال دولتی ایران به نام سامانه سادا، زیر نظر وزارت امور اقتصادی و دارایی ثبت شده است.

اطلاعات این املاک به صورت دقیق و با جزییات کامل شامل آدرس، متراژ و حتی تصویر سند مالکیت، در صورتی که دارای سند باشد ، و شماره پلاک در سامانه مذکورثبت شده و قابلیت رصد توسط دستگاه‌های نظارتی را دارد.

همچنین منازل مسکونی که با نیت خاص و از سوی خیرین احداث شده است، از طریق مراکز غیردولتی و موسسات خیریه تحت نظارت بهزیستی در اختیار ایتام و جامعه هدف سازمان قرار گرفته است.”

newsletter

عضویت در خبرنامه

زمانی که شماره جدید منتشر شد، ما شما را با خبر میکنیم!