روایت هولناک یک قتل در میناب / زن باردار به دست مرد همسایه کشته شد

ارسال شده در ۶ خرداد ۱۴۰۲، توسط صبح ساحل

مرد شیشه‌ای در میناب با ضربات چاقو، جان زن بارداری را گرفت. این مرد ۴۵ ساله در پی توهم ناشی از مصرف مواد مخدر (شیشه) زن همسایه  که ۶ ماه باردار بود را به قتل رساند . وی یک ساعت بعدازاین جنایت هولناک  توسط پلیس آگاهی میناب در منزلش دستگیر شد.

مرگ دل‌خراش

غروب ۳۱ اردیبهشت‌ماه سال جاری ،مرد پس از مصرف شیشه در کوچه‌پس‌کوچه‌های میناب راه افتاد . تا اینکه  با دیدن زن همسایه سد راه او شد. این زن ۲۸ ساله به همراه دوستش که از مغازه به سمت خانه درحرکت بود ، با دیدن مرد همسایه شوکه شد . وی بدون اینکه مقاومتی کند مورد ضربات چاقو مرد قرار گرفت و غرق در خون  در کنار کانال آبی  افتاد. دوست وی وحشت‌زده  و سراسیمه با جیغ و فریاد از همسایگان کمک خواست. ضارب از محل گریخت. زن باردار قبل از رسیدن به بیمارستان جان سپرد.

دستگیری در منزل

کارآگاهان پلیس آگاهی میناب پس از تحقیقات یافتند که قاتل به  منزلش رفته  است. آن‌ها  به خانه قاتل رفتند و وی را دستگیر و یک قبضه سلاح سرد (چاقو) که آلات قتاله بود نیز کشف کردند. این قاتل پس‌ازاین که از توهم مواد مخدر خارج شد از این جنایت تکان‌دهنده پرده برداشت. وی  با تشکیل پرونده  جهت  سير مراحل قانوني تحويل مراجع قضائی شد.فرمانده انتظامی استان هرمزگان  با اشاره به اینکه با بررسی سوابق قاتل مشخص شد که وی دارای چندین فقره سابقه نزاع و درگیری و اخلال در نظم و امنيت عمومي شهروندان و تحت تعقیب پلیس بوده است گفت: قاتل پس از روبه‌رو شدن با ادله و مستندات پلیسی به بزه ارتکابی اعتراف و علت و انگیزه قتل را حالات روانی عنوان کرد.به گفته سردار جاویدان با بررسی‌های صورت گرفته  مشخص شد قاتل حدود ۷ الی ۸ سال  تنها در یک‌خانه‌ای در همسایگی منزل مقتول زندگی  می‌کرده  و والدین وی دریکی از کشورهای عربی حاشیه  خلیج‌فارس (قطر) زندگی می‌کنند. 

newsletter

عضویت در خبرنامه

زمانی که شماره جدید منتشر شد، ما شما را با خبر میکنیم!