رویا جهانگیری مدیر روابط عمومی علوم پزشکی هرمزگان شد

ارسال شده در ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲

با حکم رییس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان، رویا جهانگیری به عنوان مدیر روابط عمومی علوم پزشکی استان منصوب شد.

دکتر غلامعلی جاودان در آیین معارفه مدیر روابط‌ عمومی علوم پزشکی هرمزگان گفت: روابط عمومی چشم و چراغ هر سازمان است و اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی به موقع محور اصلی ارتباط با جامعه و مخاطبان را بر عهده دارد و ابزارهای نوین ارتباطات باید در راستای اطلاع‌رسانی قرار بگیرد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان افزود: یکی از عوامل مهمی که در پیشبرد اهداف و سرنوشت یک سازمان اهمیت دارد ارتباط مستحکم‌ و گسترده‌ با جامعه است.

دکتر جاودان با اشاره به اینکه امروزه و در عصر ارتباطات “روابط عمومی” به عنوان پـل ارتبـاطی بین سازمان و مخاطبان درون و برون سازمانی است، گفت: اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی به  موقع به مخاطبان در حوزه سلامت بسیار مهم و تاثیرگذار است.

وی با قدردانی از زحمات چند ساله دکتر فاطمه نوروزیان مدیر پیشین روابط عمومی دانشگاه گفت: مجموعه روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در دوران همه‌گیری کووید با هم‌افزایی بیشترین نقش در ارتقا سطح آگاهی و دانش در جامعه را نسبت به این بیماری داشته است.

مهندس دادخدا صادقی مشاور و رئیس دفتر حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی گفت: امروز در دنیایی زندگی می‌کنیم که در مقابل حجم انبوه و وسیعی از اطلاعات قرار داریم و این هنر روابط عمومی است تا بتواند آگاهی‌رسانی را به مخاطبان انجام دهد.

صادقی افزود: تبادل اطلاعات باید بهینه‌سازی شود و انتشار اطلاعات در زمان مشخص برای آحاد جامعه در نظام سلامت ضروری است.

وی خاطرنشان کرد: ارتباطات بین سازمانی و محیط پیرامونی از جمله اقداماتی است که باید در بیان اهداف، عملکرد و فعالیت‌های دانشگاه از سطح اول خدمات تا بالاترین سطح خدمات تخصصی صورت بگیرد.

دکتر رویا جهانگیری مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان در آیین معارفه‌اش با اشاره به  اهمیت بدنه کارشناسی در حوزه ارتباطلات و از اطلاع‌رسانی گفت: استفاده از رسانه‌ها و وسایل ارتباط جمعی و به ویژه فناوری‌های نوین در حوزه روابط عمومی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

جهانگیری تصریح کرد: کارکردهای شبکه‌های اجتماعی مجازی در روابط عمومی هوشمند باید مورد توجه قرار بگیرد و با استفاده از آن تحقق یک روابط عمومی هوشمند تسهیل می‌شود.

وی با اشاره به بازآفرینی و اعتمادسازی جامعه به حوزه سلامت، یادآورشد: امروز اعتمادسازی مردم به حوزه سلامت در هرمزگان بیش از پیش احساس می‌شود و در این مسیر باید ازهمه ابزارهای نوین ارتباطات و اطلاع رسانی بهره ببریم.

وی تصریح کرد: با اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی دستاوردهای بهداشتی و درمانی بایدانتخاب آگاهانه دراختیار مردم قرار بگیرد تا بتوانند در محل زندگی خود انواع خدمات سلامت هرمزگان را دریافت نمایند.

دکتر جهانگیری بعنوان عضو ثابت جلسه هیئت رییسه و مدیر روابط عمومی دانشگاه در جمع رئیس دانشگاه و اعضای جلسه معارفه شد.

گفتنی است؛ دکتر رویا جهانگیری دارای مدرک دکتری تخصصی علوم ارتباطات است که مدیر روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی پیامبراعظم(ص) بندرعباس، مدیر روابط عمومی هیأت قایقرنی استان، دبیر کمیته فرهنگی قرارگاه جوانی جمعیت دانشگاه، مدرس دانشگاه‌های استان در حوزه روابط عمومی، مدیریت فرهنگی و جامعه‌شناسی است.

newsletter

عضویت در خبرنامه

زمانی که شماره جدید منتشر شد، ما شما را با خبر میکنیم!