چوب عدم نتیجه گیری در نیم فصل نخست را خوردیم/از علمکرد بازیکنانم رضایت دارم

سرمربی تیم هندبال بانوان فولاد هرمزگان:

ارسال شده در ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲، توسط ایسنا

 سرمربی تیم هندبال بانوان فولاد هرمزگان گفت: کسب نکردن امتیاز در بازی آخر نیم فصل اول گریبانمان را در نیم فصل دوم گرفت و در بازی آخر اتفاقی که منجر به صعود ما می‌شد، نیفتاد.

فاطمه محمدخانی افزود: تیم‌های حریف در مسابقاتی که پشت سر گذاشتیم خیلی زود خود را مهیای حضور در مسابقات کرده و حداقل دو ماه قبل از شروع لیگ تمرینات خود را شروع کرده بودند ولی تیم فولاد هرمزگان در عرض یک هفته تشکیل شد و بازیکنان هماهنگی لازم را نداشتند.

وی ادامه داد: در نیم فصل اول با وجود اینکه با ضعف دروازه‌بانی مواجه بودیم، نتوانستیم جواب خوبی بگیریم ولی در نیم فصل دوم علی رغم پیشرفت سایر تیم‌ها نتایج قابل قبول‌تری رقم خورد.

محمد خانی بیان کرد: نظر شخصی‌ام این است که جوانان و نوجوانانی که در تیم ها هستند، باید در کنار بازیکنان بزرگ کسب تجربه کنند و تمریناتشان را انجام دهند تا بتوانند به آن هدف اصلی که می خواهند برسند، چرا که نیروی جوان نیاز دارد هم از لحاظ اخلاقی و هم از لحاظ تکنیکی و تاکتیکی از بازیکنان با تجربه الگو برداری کند.

سرمربی تیم هندبال بانوان فولاد هرمزگان خاطرنشان کرد: نتایج نیم فصل دوم تا آخرین لحظه برای ما مشخص نبود که چه تیم‌هایی راهی پلی آف می شوند چرا که رقابت‌ها بسیار نزدیک بود و امتیاز ها فاصله کمی را با هم داشتند.

وی افزود: در سال‌های گذشته این رقابت را نمی دیدیم و این نشانه پیشرفت هندبال ایران و کار کردن بسیار خوب مربیان است، چرا که هرچه لیگ جلوتر می‌رود پیشرفته‌تر و سطح بالاتر می‌شود و در نتیجه ما می‌بینیم که در تیم‌های ملی امتیازات خوبی در حال کسب شدن است.

محمد خانی در خصوص صعود نکردن تیم فولاد هرمزگان به مرحله پلی‌آف، گفت: کسب نکردن امتیاز در بازی آخر نیم فصل اول گریبانمان را در نیم فصل دوم گرفت و در بازی آخر اتفاقی که منجر به صعود ما می‌شد، رخ نداد، در بازی آخر با تیم قزوین که تیم بسیار خوبی بود، توانستیم امتیاز قابل قبولی را کسب کنیم ولی متاسفانه به دلیل این که دو امتیاز را در نیم فصل اول از دست داده بودیم نتوانستیم به مرحله آخر  راه پیدا کنیم.

newsletter

عضویت در خبرنامه

زمانی که شماره جدید منتشر شد، ما شما را با خبر میکنیم!