رهایی خواهران شیرازی از چنگ آدم‌ربایان در قزوین

ارسال شده در ۱۷ دی ۱۴۰۱، توسط ایسنا

قزوین رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان قزوین از دستگیری عاملان ربودن ۲ دختر شیرازی در قزوین خبر داد.

سرهنگ امیرحسام عزیزی اظهار کرد: در پی وصول نیابت قضایی مبنی بر ربودن ۲ خواهر ۱۳ و ۱۸ ساله شیرازی به پلیس آگاهی استان قزوین، بلافاصله دستورات ویژه برای پیگیری موضوع صادر شد.

بنا بر اعلام روابط عمومی نیروی انتظامی استان قزوین، وی افزود: کارآگاهان اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی به‌طور ویژه وارد عمل شده و با بررسی‌های پلیسی مشخص شد این دو خواهر طعمه آدم‌ربایی جوانی ۱۸ ساله شده‌اند.

عزیزی خاطرنشان کرد: کارآگاهان پلیس آگاهی استان قزوین در بررسی‌های پرونده دریافتند عامل اصلی آدم‌ربایی پس از ارتباط با خواهر بزرگتر در شبکه‌های اجتماعی به شیراز رفته و با اغفال این دختر وارد منزل آنان شده و سپس با بیهوش کردن پدر و مادر دختر و سرقت مقادیری طلا، گوشی و لپ‌تاپ به ارزش بیش از سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال، دو دختر خانواده را به گروگان گرفته و متواری می‌شود.

وی با بیان اینکه کارآگاهان پلیس آگاهی دریافتند آدم‌ربا پس از سرقت، اموال مسروقه را در اصفهان به فروش رسانده و با همکاری دو نفر دیگر اقدام به اجاره یک باب منزل مسکونی در شهرستان البرز استان قزوین کرده و گروگان‌ها را به آن مکان منتقل کرده‌اند، تصریح کرد: با اقدامات اطلاعاتی و ردزنی‌های گسترده محل اختفای آدم‌ربایان در شهر الوند شناسایی شد.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان قزوین با اشاره به این مطلب که کارآگاهان پلیس آگاهی استان قزوین سه متهم اصلی پرونده را طی یک اقدام پلیسی در مخفیگاه‌شان دستگیر کرده و دو دختر به آغوش خانواده بازگشتند، گفت: متهمان با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.

newsletter

عضویت در خبرنامه

زمانی که شماره جدید منتشر شد، ما شما را با خبر میکنیم!