واکنش خزعلی به شایعه استعفا

ارسال شده در ۱۹ شهریور ۱۴۰۱، توسط ایرنا

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری در واکنش به برخی شایعات در فضای مجازی مبنی بر تقدیم استعفا به رئیس جمهور، گفت: برخی اکانت‌ها جعلی است و متعلق به اینجانب نیست.

انسیه خزعلی در حساب کاربری خود در توئیتر نسبت به برخی اکانت‌های جعلی واکنش نشان داد؛ اکانت جعلی خبری مبنی بر استعفای وی داده بود که برخی از رسانه‌ها نیز این خبر را منتشر کرده‌اند.

یکی از این اکانت‌های جعلی امروز در توئیتر خبری را به نقل از انسیه خزعلی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری منتشر کرده و نوشته بود: امروز، بعد از حضور در آخرین جلسه معاونت زنان و خانواده در نهاد ریاست جمهوری و ارائه توضیحاتی درباره سفر چندماه پیش پسرم  به خارج، استعفای خود را به ریاست محترم جمهوری تقدیم کردم.

معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری نیز امروز با انتشار مطلبی در اینستاگرام اعلام کرد: تنها صفحه رسمی معاون امور زنان و خانواده در توییتر با نام کاربری @Ensiyehkhazali  فعال بوده و مناسب است مخاطبان هرگونه اخبار رسمی را از صفحات رسمی ایشان دنبال کنند.

در ادامه این مطلب آمده است: در روزهای اخیر صفحات کاربری جعلی در حال انتشار اخبار دروغ در فضای مجازی هستند که از این طریق تکذیب می شود.

معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری پیشتر نیز در حساب کاربری خود با بیان اینکه گذشت آن دوران که مسئولانی مثل کوه پشت فرزندان خویش می‌ایستادند و صراحتا از ‌مهاجرت و زندگی آنها در خارج از کشور دفاع می‌کردند، گفت: گرچه فرزندم متاهل و مستقل است اما هرگز قصد مهاجرت نداشته‌ است.

خزعلی اظهار داشت: اما امروز…برخی با ذوق زدگی از مهاجرت فرزند اینجانب گفتند؛ درحالی که سفر موقت کاری وی جهت توسعه و پشتیبانی مجموعه دانش‌بنیانی است که در ایران با تعداد زیادی از دانشجویان کامپیوتر فعال است، خوشبختانه این پروژه کاری رو به اتمام بوده و وی در ماه‌های آینده به کشور باز می‌گردد. ‌

newsletter

عضویت در خبرنامه

زمانی که شماره جدید منتشر شد، ما شما را با خبر میکنیم!