درخشش دانش آموزان هرمزگانی در مسابقات کشوری ذهن خلاق،تفکر پویا، حافظه کارا (ucm3)

ارسال شده در ۱۲ شهریور ۱۴۰۱، توسط صبح ساحل

۳ نفر از دانش آموزان هرمزگان در مسابقات کشوری ucm3 (ذهن پویا ،تفکر خلاق،حافظه کارا)به مقام های اول تا سوم این مسابقات دست یافتند.یاسمن شمسی مقام اول،شیرین داوری پور مقام دوم و امیرحسین لاهوتی مقام سوم را کسب کردند.

مدیریت آموزشگاه علمی آزاد بیان نماینده رسمی یو سی ام تری ucm3 در استان هرمزگان) در این مورد گفت :مسابقات ucm3 در سطح استانی بین ۷۰ نفر متقاضی با دو مرحله سنجش صورت گرفته است که در مرحله اول ۴۰ نفر و در مرحله دوم ۱۲ نفر حد نصاب امتیازات را کسب کردند.

صدیقه داوودی ادامه داد: بعد از سنجش مدت زمان پاسخگویی ۱۲ نفر به مسابقات کشوری راه پیدا کردند و از بین ۱۲نفر سه نفر از هرمزگان به مقام های اول تا سوم دست یافتند.وی با اشاره به اینکه یو سی ام تری ظرفیت های بالقوه ذهن انسان را بالفعل می کند افزود :این سیستم آموزشی با هدف ارتقا هوش هیجانی و بهبود الگوهای یادگیری،توجه به شادی و نشاط در زندگی،تقویت تمرکز و توجه و کاربرد حافظه و ارتباط بین ذهن و حواس به درک بهتر محیط پیرامون پرداخته و اعتماد به نفس را تقویت کرده و توسعه ساختار فکری پویا اتفاق می افتد.

وی افزود: در این سیستم آموزشی همچنین با کاربرد بهینه و مناسب توانایی های ذهنی و استفاده بیشتر از حافظه به منظور مبارزه و پیشگیری از آلزایمر در سنین بالا (از ۱۱-۹۹سال) به اصلاح سبک زندگی پرداخته و منجر به توسعه پویای ذهن می شود.

newsletter

عضویت در خبرنامه

زمانی که شماره جدید منتشر شد، ما شما را با خبر میکنیم!