نتیجه شش سال تلاش بانوان رودانی روی هوا/به دستور استاندار نیازمندیم

رئیس هیئت فوتبال شهرستان رودان:

ارسال شده در ۱۲ شهریور ۱۴۰۱، توسط ایسنا

رئیس هیئت فوتبال شهرستان رودان گفت: امیدوارم هرچه زودتر فکری به حال تنها نماینده لیگ برتری بانوان در رشته فوتسال هرمزگان شود.

محمد زاهدی افزود: در شش سال اخیر با مشقات فراوان زمینه حضور بانوان فوتسال را در لیگ برتر فراهم کردیم و متاسفانه امروز بدلیل برخی کوتاهی ها باید شاهد حذف این تیم شایسته از لیگ برتر فوتسال کشور باشیم.

رئیس هیئت فوتبال شهرستان رودان بیان کرد: سه تیم فوتبال و فوتسال (فوتسال بانوان، تیم شاهین و تیم متحد) در لیگ کشور داریم درحالی که تیم فوتسال بدلیل مشکلات مالی حضور یا عدم حضورش در این فصل مسابقات در هاله ای از ابهام قرار دارد و دو تیم دیگر حتی زمین ورزشی برای تمرین و مسابقات ندارند و باید برای حضور در لیگ بازی‌هایمان را در میناب یا بندرعباس انجام دهیم.

زاهدی در پاسخ به این سئوال که چرا دقیقه ۹۰ به فکر افتادید و اقدامات لازم را از قبل انجام ندادید، تصریح کرد: اینگونه نیست اولین نامه را خرداد ماه ۱۴۰۱به هیئت فوتبال استان زدم و اعلام کردیم اگر منابع مالی و بدهی های گذشته تامین نمی شود، ۴ متقاضی برای خرید امتیاز این تیم وجود دارد اما باور داشتم که امتیاز این تیم از استان خارج نشود و دوم بدهی حدود ۴۳۰ میلیون تومانی سال قبل پرداخت شود.

وی با بیان اینکه هیئت فوتبال استان هم زیر بار فروش تیم نرفت، تصریح کرد: به استانداری رفتم و شخصا با جناب اقای استاندار صحبت کردم که به مدیرکل ورزش و جوانان و مدیرعامل شرکت صنایع پشتیبان تاکید کردند که مشکلات تیم حل شود اما  متاسفانه این اتفاق تا امروز حادث نشده است.

زاهدی خاطرنشان کرد: هیئت فوتبال استان نامه به باشگاه‌ها زد که هرکس تمایل دارد با همین شروط که فقط بدهی تیم پرداخت شود، امتیاز تیم را بگیرد. تیرماه با مدیرکل ورزش و جوانان دیدار داشتم و جویای نتیجه اقدامات شدم، وی گفت نگران نباشید  کارها پیش می‌رود. ۲۵ مرداد دوباره به همراه جناب رنجبریان رئیس هیئت فوتبال استان با مدیرکل ورزش و جوانان دیدار کردم و عرض کردم که اگر مشکلات این تیم حل نشود، از لیگ برتر حذف خواهیم شد.

وی ادامه داد: مدیرکل با یکی از مدیران  صنایع پشتیبان تلفنی صحبت کرد و اطمینان خاطر داد که جای نگرانی نیست، فقط استاندار نامه را پاراف کنند ما حق ورودی را پرداخت می کنیم که ماندن  در مسابقات قطعی شود و تیم را زیر پوشش می‌بریم که هیئت فوتبال طبق درخواست مدیر تیم فوتسال صنایع نامه حق شرکت و ورودی را به دوستان صنایع پشتیبان جهت پرداخت زدند که تا الان اقدام نشده است.

رئیس هیئت فوتبال شهرستان رودان اضافه کرد: همچنین در سفر اخیر استاندار و نماینده شرق به رودان بازهم نامه مکتوبی را تقدیم کرده و توضیح دادم. به دستور استاندار دوباره همانجا نامه نوشتم و به نماینده مجلس تحویل دادم که به استاندار تحویل داده شود که دستور به جای صنایع پشتیبان به اداره کل ورزش وجوانان هرمزگان داده شده بود، در این چندین دفعه هم با فرماندار و نماینده شرق هرمزگان در مجلس صحبت کردند و آن‌ها هم ارتباط تلفنی با دوستان صنایع و استاندار داشتند اما متاسفانه باز هم مشکل حل نشد.

وی بیان کرد: حتی روز آخر علیرغم اینکه مطابق وعده نماینده مردم شرق بنا بود مجددا با استاندار دیدار داشته باشم و تصمیمات لازم اخذ شود این دیدار محقق نشد و اطلاع داده شد که نامه  هیئت فوتبال رودان که باید به صنایع پشتیبان پاراف می شد به  به اداره کل ورزش و جوانان هرمزگان دستور داده شد که این هم مشکلی را حل نکرد، چون قرار بود به صنایع پشتیبان دستور داده شود که تیم فوتسال بانوان را تحت پوشش خود بگیرد.

زاهدی با بیان اینکه امیدوارم هرچه زودتر فکری به حال تنها نماینده لیگ برتری بانوان در رشته فوتسال هرمزگان شود، گفت: با تماس های مکرر با مسئول برگزاری لیگ برتر و پیگیری های مستمر هیئت فوتبال استان فعلا اعلام آمادگی کرده ایم اما اگر تا ۴ روز آینده حق ورودی واریز نشود این تیم که با خون دل و تلاش مجموعه علاقه مندان به فوتسال، مربیان و بازیکنان حضوری ارزشمند در لیگ برتر فوتسال بانوان کشور داشته، باید از لیگ برتر کنار برود.

newsletter

عضویت در خبرنامه

زمانی که شماره جدید منتشر شد، ما شما را با خبر میکنیم!