بهزیستی پیشانی دولت در مواجهه با آسیب‌های اجتماعی است

استاندار هرمزگان در دیدار با مدیرکل و کارکنان بهزیستی استان:

ارسال شده در ۸ مرداد ۱۴۰۱

مهندس مهدی دوستی استاندار هرمزگان ظهر امروز در دیدار با مدیرکل و کارکنان بهزیستی استان اظهار داشت: بهزیستی با جامعه هدفی که دارد پیشانی دولت در مواجهه با آسیب‌های اجتماعی است.

وی افزود: بهزیستی با توجه به اسمی که دارد باید شرایط را  برای زیست بهتر جامعه هدف خود که اکثرا اقشار آسیب دیده اجتماعی هستند فراهم کند که کار سختی است و انرژی زیادی از کارمندان این نهاد می‌گیرد.

استاندار هرمزگان با تاکید بر بهره گیری از خلاقیت در بستر فعالیت های مددکاری گفت: هر چه در کارها از تئوری عبور کرده و به سمت عملیاتی کردن برنامه‌ها حرکت کنیم راندمان و کارایی افزایش می‌یابد که دراین مسیر کمک به معیشت و رفاه کارکنان‌ بستر مناسبی برای بروز خلاقیت و افزایش کارایی است.

وی تصریح کرد: بزرگترین هزینه در سبد خانوار مسکن است و باید برای پرسنل و کارمندان منازل مسکونی تهیه کرد و برای تحقق این مسئله در طرح نهضت ملی مسکن زمین‌های خوبی برای کارکنان در نظر گرفته‌ایم که انتظار می‌رود بهزیستی نیز در این زمینه اقدام کند.

مهندس دوستی گفت: افراد زیادی متقاضی هستند تحت پوشش بهزیستی قرار بگیرند که می‌توان با پیگیری از کشور شرایط حمایت از آنان را فراهم کرد.

newsletter

عضویت در خبرنامه

زمانی که شماره جدید منتشر شد، ما شما را با خبر میکنیم!