تزریق دوز یادآور واکسن کرونا ضروری است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان:

ارسال شده در ۱۱ تیر ۱۴۰۱

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: تزریق دوز یادآور واکسن کرونا برای ایجاد ایمنی نسبی و جلوگیری از شیوع موج جدید کرونا ضروری است.

دکتر احسان کامرانی در ستاد استانی مقابله با کرونا با اشاره به موفقیت کشور در عبور از بحران کرونا، عنوان کرد: موفقیت کشور در مهار ویروس مرگبار کرونا مرهون تلاش ها و رشادت های کادر بهداشت و درمان با همراهی و هم افزايي مثال زدنی مردم و مسئولين بود.

وی در همین خصوص، افزود: استقبال مناسب مردم از واکسیناسیون عمومی به همراه رعایت شیوه نامه های بهداشتی از دیگر عوامل موفقیت کشور در مهار ویروس کرونا بود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، خاطرنشان کرد: با وجود مهار ویروس کرونا و کاهش چشمگیر آمار مبتلایان و بستری ها و آبی شدن اغلب مناطق استان رعایت شیوه نامه های بهداشتی به ویژه در فضاهای سربسته از اهمیت بسزایی برخوردار است.

کامرانی تصریح کرد: آمار بالای مبتلایان در کشورهای حوزه جنوبی خلیج فارس ضرورت رعایت شیوه نامه های بهداشتی را برای جلوگیری از شیوع موج جدید کرونا دو چندان کرده است.

وی گفت: تزریق دوز یادآور واکسن کرونا برای افراد بالای ۱۸ سال که چهار ماه از تزریق آخرین واکسن آنها گذشته است جهت ایجاد افزایش ایمنی و جلوگیری از شیوع موج جدید کرونا ضروری است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان، در همین خصوص افزود: مردم برای تزریق دوز یاداور کرونا به مراکز جامع سلامت دانشگاه علوم پزشکی استان مراجعه کنند.

newsletter

عضویت در خبرنامه

زمانی که شماره جدید منتشر شد، ما شما را با خبر میکنیم!