بورسیه با تضمین اشتغال ۶۰ دانشجوی دانشگاه هرمزگان توسط بخش خصوصی

ارسال شده در ۱ فروردین ۱۴۰۱

قرارداد تربیت نیروی انسانی موردنیاز، در رشته‌ها و مقاطع تحصیلی مختلف موردنیاز شرکت بنا گستر کرانه، تحت عنوان دانشجویان بورسیه در دانشگاه هرمزگان منعقد شد.

دکتر محمدصادقی ، با اعلام ابعاد مختلف اولین قرارداد بورسیه با تضمین اشتغال توسط شرکت خصوصی با دانشگاه هرمزگان کرد: این ابتکار دوجانبه(دانشگاه و شرکت بنا گستر کرانه) به مفهوم گذر از آزمون و حرکت به سمت مدل بورسیه برای جذب خواهد بود و می‌تواند عیب‌های استخدام مبتنی بر آزمون را رفع نماید و منجر به تربیت هدفمند نیروی انسانی شود.

وی اضافه کرد: دانشگاه هرمزگان به‌عنوان دانشگاه ارزش‌آفرین می‌تواند در راستای تعاون علمی با صنعت با مدل مذکور  با سایر صنایع همکاری نماید و انتظارات صنایع  را در جذب نیروی کارآمد پاسخ دهد، امیدواریم این ابتکار به‌عنوان اولین قرارداد بورسیه با بخش خصوصی  الگویی مناسبی برای تربیت نیروی متخصص و ماندگار در استان باشد.

همچنین احمد مرادی، نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی نیز با تشکر از تلاش‌های چشمگیر صورت گرفته در این مدت کوتاه در دانشگاه هرمزگان که در نوع خود بی‌نظیر است، بیان کرد: این مدل جذب دانشجو قابل‌گسترش و استفاده در تمامی صنایع استان است، امیدوارم صنایع از این حرکت در جذب و استخدام نیروی انسانی ماندگار و توانمند استفاده کنند.

سپهری راد، نماینده شرکت بنا گستر کرانه ضمن ابراز خرسندی از بورسیه کامل دانشجویان مورد توافق و  اشتغال آنان بر اساس مدل طراحی‌شده، اظهار کرد: آمادگی لازم را برای سایر همکاری‌های آموزشی و پژوهشی با دانشگاه هرمزگان داریم و امیدواریم این مدل مورد استقبال سایر بخش‌های خصوصی نیز قرار گیرد.

newsletter

عضویت در خبرنامه

زمانی که شماره جدید منتشر شد، ما شما را با خبر میکنیم!