پنجشنبه های صنایع دستی حرکت خوبی برای رونق این صنایع است/ احداث این بازارچه ها برای شناساندن ظرفیت شهر بندرعباس ضرورت دارد

مهدی نوبانی، شهردار بندرعباس:

ارسال شده در ۱۱ دی ۱۴۰۰

شهردار بندرعباس گفت: صنایع دستی نقش مؤثری در اقتصاد یک منطقه و جذب گردشگر دارد و به منظور گسترش صنایع دستی و تقویت اقتصاد کارآفرینان این حوزه ، پنجشنبه های صنایع دستی و هنرهای محلی بندرعباس برگزار می شود.

مهدی نوبانی در نمایشگاه پنجشنبه های صنایع خلاق بندرعباس، بیان کرد: پنجشنبه های صنایع دستی و هنرهای محلی بندرعباس با هدف معرفی هر چه بیشتر صنایع دستی و آیین های سنتی، کمک به اقتصاد خانواده ها و رونق کسب و کار کارآفرینان این حوزه خلاق برگزار می شود.

شهردار بندرعباس تصریح کرد : این رویداد توسط مناطق چهارگانه شهرداری بندرعباس و با همکاری بخش خصوصی همراه با رعایت شیوه نامه های بهداشتی برگزار می شود.

نوبانی در ادامه عنوان کرد: احداث این بازارچه ها، برای شناساندن ظرفیت شهر بندرعباس ضرورت دارد و نیازمند توجه بیشتر از سوی مردم و مسئولان است.

شهردار بندرعباس در پایان گفت: این بازارچه ها بصورت هفتگی در محلات شهر بندرعباس برگزار می شود و کارآفرینان می توانند محصولات خود را به مردم معرفی کنند.

newsletter

عضویت در خبرنامه

زمانی که شماره جدید منتشر شد، ما شما را با خبر میکنیم!