بررسی اصلاح قوانین زنان وخانواده در دیدار خزعلی با رییس قوه قضاییه

ارسال شده در ۱۱ دی ۱۴۰۰، توسط ایرنا

اصلاح قوانین مرتبط با زنان و خانواده و کیفیت اجرای آن در دیدار انسیه خزعلی معاون امور زنان و خانواده رییس جمهوری و حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه ای رییس قوه قضاییه بررسی شد.

انسیه خزعلی معاون رئیس جمهوری در دیدار با حجت الاسلام  والمسلمین غلامحسین محسنی اژه ای رییس قوه قضاییه درباره همکاری در حوزه زندانیان و بررسی امکان آزادی زنان دارای فرزند و شرایط اشتغال آنان و همچنین برخی درخواست های کارکنان زندان زنان گفت وگو کرد.

همچنین در این دیدار پیرامون قوانین و مقرراتی که حول زنان و خانواده وضع شده و نیاز به اصلاحات و تعدیل دارد، همچنین نحوه اجرای این قوانین و مقررات و چگونگی آموزش یا اصلاح  آیین‌نامه‌های خاص مرتبط با این قوانین که می‌تواند در تسهیل  امور مربوط به خانواده ها و رفع نواقص کمک‌کننده باشند، گفت وگو شد.

حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه‌ای ضمن استقبال از اینگونه نشست ها با اشاره به ظلمی که در برخی خانواده‌ها به زنان می‌شود، به حمایت از آنان و اندیشه برای رفع محرومیت از زنان در سطوح گوناگون تاکید کرد.

همچنین در این دیدار تداوم جلسات و بررسی امور مربوط به زنان و خانواده و چاره جویی اصلاح قوانین و شیوه اجرا مورد تاکید دو طرف قرار گرفت.

newsletter

عضویت در خبرنامه

زمانی که شماره جدید منتشر شد، ما شما را با خبر میکنیم!