جزئیاتی تازه از «خانه وحشت» تهران

ارسال شده در ۲۰ آذر ۱۴۰۰، توسط ایسنا

تحقیقات پلیسی ــ قضایی، جزئیات تازه‌ای از جنایت‌های سیاه خواهر و برادری را در خانه وحشت فاش کرد. متهمان برای این‌که دختران را در خانه زندانی کنند از آنها فیلم سیاه تهیه می‌کردند. متهم به قتل خود را به‌عنوان سرهنگ به قربانیان معرفی می‌کرد.

روزنامه «جام جم» در ادامه نوشت: سعید ۳۳ ساله شامگاه دوشنبه به اتهام قتل یک زن و زندانی کردن هفت زن در خانه وحشت در جنوب تهران بازداشت شد. ماموران در بازرسی از خانه او کارت ملی دختر جوانی را یافتند که احتمال می‌دهند او نیز یکی از افراد زندانی در این خانه باشد که هنوز معلوم نیست او از سوی متهم به قتل رسیده یا فرصتی برای فرار پیدا کرده‌ است.

همچنین ماموران با ادامه تحقیقات متوجه شدند در دو ماه گذشته جسد دو دختر جوان در حوالی خانه متهم پرونده کشف شده بود که احتمال می‌رود این دو نیز از سوی سعید به قتل رسیده باشند. دیروز دو دختر نجات‌یافته نیز دوباره مورد بازجویی‌های قضایی ــ پلیسی  قرار گرفتند این بار ابعاد جدیدی از اقدامات متهم در خانه وحشت را افشا کردند.

زهرا یکی از قربانیان گفت: مادرم وقتی مرا باردار شده بود، پدرم خیلی تلاش کرد تا من سقط شوم و همین کارها باعث شد از ناحیه پا دچار معلولیت شوم. پدرم مرا سربار می‌دانست. دیگر نمی‌توانستم در آن خانه با نگاه‌های سرد پدرم و اطرافیان بمانم و تصمیم گرفتم به ترکیه مهاجرت کنم. کمی پول جمع کردم و از خانه‌مان در اسلامشهر فرار کرده و به تهران آمدم. می‌خواستم به کمک یک قاچاق‌بر به ترکیه بروم که در دام سعید گرفتار شدم. مرا به خانه و نزد خواهرش برد. سعید  مرا مورد سوء‌استفاده جنسی قرار داد. از صحنه‌های این ارتباط‌ها با  من فیلم می‌گرفت.

دختر نجات‌یافته ادامه داد: او علاوه بر این فیلم‌ها مرا بارها مجبور کرده بود که مقابل دوربین به مسؤولان نظام و کشور و مقدسات توهین کنم. او تهدید می‌کرد که اگر به فکر فرار باشم، با انتشار فیلم‌های خصوصی آبروی خانواده‌ام را می‌برد. او همچنین خودش را سرهنگ معرفی می‌کرد و تهدید می‌کرد فیلم توهین من به مسؤولان را در اختیار همکارانش قرار می‌دهد و پرونده سیاسی برای من تشکیل می‌دهد تا به اعدام محکوم شوم. از ترسم مجبور شدم در آن خانه بمانم. سعید این فیلم‌ها را از بقیه دختران و حتی  دختر کشته‌شده هم گرفته بود. او آن شب که دختر جوان را کشت جسد او را به حمام برد، چند روزی آنجا نگهداری کرد و بعد به اتاق برد و در کمد گذاشت. برای این‌که بوی جسد در فضا نپیچد هر روز ساعت‌ها عود روشن می‌کرد. من از او وحشت دارم اگر آزاد شود مرا به قتل می‌رساند. از ترس او برای همیشه به ترکیه می‌روم.

دیگر دختر نجات‌یافته هم گفت: پدرم معتاد بود و مجبورم می‌کرد بیرون از خانه هر کاری انجام دهم و با پول آن برایش شیشه بخرم. به همین دلیل سه سال قبل از خانه‌مان در تهرانپارس بیرون زده و در دام سعید افتادم. او از من هم فیلم‌های سیاه و سیاسی گرفته بود. همیشه وقتی قربانی جدید به خانه می‌آورد جای بقیه دختران را جابه‌جا می‌کرد. در اتاق، حمام یا سرویس بهداشتی قرار می‌داد تا کمتر همدیگر را ببینیم و نتوانیم فرصتی برای فرار پیدا کنیم.

با توجه به گفته‌های این دو دختر، ماموران از سعید به‌عنوان متهم اصلی خانه وحشت تحقیق کردند. او در مواجهه با دو دختر نجات‌یافته اعتراف کرد که فیلم‌های سیاه را از آنها گرفته و در فلشی نگهداری کرده اما درباره بقیه فیلم‌ها سکوت کرد. همچنین مدعی شد آن فیلم‌های سیاه برای این بوده که بگویم خود دختران تمایل به برقراری این رابطه‌ها داشته‌اند.

سعید درباره انگیزه‌اش از زندانی کردن زنان گفت: از خانم‌ها متنفرم و به همین دلیل آنها را در خانه‌ام برای مدتی حبس می‌کردم.

در جریان تحقیقات ماموران متوجه شدند این متهم برادری دارد که به خانه وحشت در رفت و آمد بوده است. او گفت: برادرم و خواهرم اجازه نمی‌دادند که من زیاد به آنجا رفت و آمد کنم. از جرایمی که او مرتکب شده بود اطلاعی نداشتم. فقط یکی از دختران را چند مرتبه در آن خانه دیدم که برادرم می‌گفت او همسرش است. بعد از آن‌که برادرم دستگیر شد تازه فهمیدم چه جرایمی را مرتکب شده‌ است.

محمد وهابی، بازپرس شعبه دوم دادسرای جنایی تهران در این‌باره گفت: از متهم در ارتباط با قتل دو زن که جسدشان در حوالی خانه وحشت پیدا شده در حال تحقیق هستیم. علاوه بر آن چون هویت مقتول هنوز مشخص نیست آزمایش دی‌ان‌ای از او گرفته شده و قرار شد که ماموران پرونده‌های دختران جوان گمشده در اداره‌های پلیس سراسر کشور را بررسی کنند. همچنین متهم پرونده و خواهرش برای بررسی سلامت روانی به پزشکی قانونی معرفی شدند.

newsletter

عضویت در خبرنامه

زمانی که شماره جدید منتشر شد، ما شما را با خبر میکنیم!