تیم ملی اسکیت هاکی روی یخ زنان ایران نایب قهرمان جام امارات شد

ارسال شده در ۸ آبان ۱۴۰۰، توسط ایرنا

تیم ملی اسکیت هاکی روی یخ زنان ایران در نخستین حضور رسمی خود در رقابت‌های بین المللی به میزبانی امارات، نایب قهرمان شد.

در رقابت‌های جام باشگاه‌های اسکیت هاکی روی یخ زنان و مردان که به میزبانی دبی برگزار شد، تیم زنان ایران در فینال با نتیجه یک بر سه مغلوب حریف قدرتمند خود یعنی روسیه شد و بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد.

فاطمه اسماعیلی تک گل این دیدار را برای تیم ملی کشورمان به ثمر رساند.

تیم اسکیت هاکی روی یخ زنان ایران در نخستین دیدار خود، میزبان رقابت ها را با نتیجه سه بر صفر شکست داده بود و در دیدار دوم نیز مقابل تیم قدرتمند روسیه با نتیجه پر گل چهار بر دو پیروز شد. زنان هاکی‌باز ایران در دومین روز بازی‌ها در مصاف با روسیه با نتیجه چهار بر یک مغلوب شدند و با پیروزی چهار بر صفر مقابل امارات راهی فینال و در دیدار نهایی نیز برابر روسیه مغلوب شده و عنوان نایب قهرمانی را به خود اختصاص دادند.

فایزه مدبر، اعظم السادات سنایی (کاپیتان)، الهام مدیر دهقان، فاطمه اسماعیلی، نگار خرم، هلیا سوهانی، عسل حیدری، مارال راسخ، نگار ارجمند، آذین قارونی، دیبا و دیانا فرزام نیا، صبا مظاهری، مرضیه سادات سیدقندی، فاطمه شاهسوند، حدیث پورهاشمی، زهرا رضایی، زهره حسنی، شبنم عرب، سوگل جوادیان، متین صیاد، آرزو ایزدی، مهشید محمدی، ملیحه خرم باقری و عطیه رضایی ترکیب تیم ملی اسکیت هاکی روی یخ زنان ایران را در این رقابت‌ها تشکیل دادند.

جام باشگاه‌های اسکیت هاکی روی یخ امارات معتبرترین مسابقات هاکی روی یخ منطقه محسوب می‌شود؛ این رقابت‌ها طی روزهای ۲۶ تا ۲۸ مهرماه با حضور ۱۰ تیم در دو بخش زنان و مردان در پیست یخ دبی‌مال و پیست یخ باشگاه النصر برگزار شد.

newsletter

عضویت در خبرنامه

زمانی که شماره جدید منتشر شد، ما شما را با خبر میکنیم!