افتتاح نمایندگی کانون زنان بازرگان هرمزگان در جزیره کیش

ارسال شده در ۱ آبان ۱۴۰۰

نماینده کانون زنان بازرگان استان هرمزگان در جزیره کیش معرفی شد.

در این نشست که با حضور علوی رییس کانون زنان بازرگان استان هرمزگان و مدیران کل فنی و حرفه ای و امور بانوان و خانواده استانداری هرمزگان همراه بود، سرکار خانم نازنین فاتحی به عنوان نماینده کانون زنان بازرگان استان در جزیره کیش معرفی شد.

فرحناز علوی رییس کانون زنان بازرگان استان هرمزگان در این نشست اظهار داشت: تلاش برای بهبود فضای کسب‌ و ‌کار بانوان در راستای توسعه و ارتقا کارآفرینی در این حوزه و پیگیری جهت رفع موانع موجود از اهداف بسیار مهم این کانون است.

وی افزود: در حال حاضر پیگیری مشکلات بانوان فعال در عرصه‌های اقتصادی در ایام کرونا و شناسایی راهکارهای اجرایی در دوران پساکرونا و ارائه آن به دستگاه‌های ذیربط جزء اولویت‌های کانون قرار گرفته است.

علوی حمایت و تشویق بانوان در امور اقتصادی، هم‌سو کردن  فعالیت بانوان  در راستای توسعه اقتصادی استان، فراهم ساختن زمینه‌ فعالیت بانوان در عرصه تولید و تجارت، ارائه مشاوره‌های تخصصی و حقوقی به آنان و پشتیبانی از تجاری‌سازی فعالیت‌های نوآورانه زنان را از اولویت‌های کاری این کانون عنوان کرد.

وی بیان داشت: استفاده از ظرفیت های تجاری و گردشگری جزیره کیش و فراهم آوردن عرصه برای گسترش فعالیت بانوان در عرصه های اقتصادی دستاوردهای بسیار خوبی به همراه دارد و امید داریم کانون زنان بازرگان استان بتواند گام های موثری در این راستا بر دارد.

یادآور می شود این مراسم در جزیره کیش با حضور اعضا هیات مدیره اتحادیه کانون زنان بازرگان استان، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای و مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری هرمزگان همراه و جمعی از زنان بازرگان جزیره کیش همراه بود.

newsletter

عضویت در خبرنامه

زمانی که شماره جدید منتشر شد، ما شما را با خبر میکنیم!