دختر هرمزگانی نایب قهرمان مسابقات نوجوانان و جوانان جودو دختران کشور شد

ارسال شده در ۲۴ مهر ۱۴۰۰، توسط صبح ساحل

مبینا کمایی نائب قهرمانی نوجوانان کشور  و مقام سوم جوانان را از آن خودش کرد.

در پایان مسابقات قهرمانی نوجوانان و جوانان جودو  (دختران) ایران ، دختر  نوجوان شایسته هرمزگانی  بر سکوی دوم جودو‌ کشور قرار گرفت.  مبینا کمایی دختر هرمزگانی با کسب دو مدال نقره (نوجوانان) و  برنز  (جوانان) در مسابقات قهرمانی جودو نوجوانان و جوانان کشور که با حضور ۲۵۳ جودوکار از ۲۷ استان کشورمان در سالن تختی تهران برگزار شد با اقتدار نائب قهرمان نوجوانان و مقام سوم جوانان را از آن خود کرد.

دیدار روسای هیات جودو هرمزگان و اصفهان

نشست مشترک روسای هیات جودو  اصفهان و هرمزگان برگزار شد.

عصارزادگان رئیس هیات جودو استان اصفهان با حضور خود در شهرستان بندرعباس با فاطمه نگهداری رئیس هیات جودو استان هرمزگان دیدار و گفت و گو کرد.

فاطمه نگهداری در این دیدار  گفت: استان هرمزگان یکی از استان هایی است که توانمندی بسیار بالایی در ورزش جودو دارد. وی با بیان این که این ورزش با استقبال خوب هرمزگانی ها همراه بوده اظهار کرد: به دنبال این هستیم تا با فراهم نمودن فضا های ورزشی استاندارد در نقاط مختلف استان دامنه فعالیت های این ورزش را  افزایش دهیم. رئیس هیات جودو اصفهان ضمن تبریک به رئیس جدید هیات جودو استان خواستار تعامل بیشتر دو هیات شد و‌ عنوان کرد: استفاده از ظرفیت های طرفین رشد و  پیشرفت ورزشکاران جودو را به دنبال خواهد داشت.

عصار زادگان افزود: امید است تا با همکاری دو هیات بتوانیم جودو کاران حرفه ای به تیم ملی معرفی نماییم. محسن رحیمی دبیر هیات جودو هرمزگان در این دیدار حضور داشت.

newsletter

عضویت در خبرنامه

زمانی که شماره جدید منتشر شد، ما شما را با خبر میکنیم!