کارشناس ورزش بانوان کلانشهرهای کشور منصوب شد

ارسال شده در ۲ مرداد ۱۴۰۰، توسط ایلنا

کارشناس ورزش بانوان و مسئول ورزش فرزندان کارکنان شهرداری های کلانشهرهای ایران معرفی و منصوب شد

 طی حکمی از سوی کمال مرادی، دبیرکل مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران و با پیشنهاد دبیر کمیسیون فرهنگی و اجتماعی، فوزیه سالاری مسئول ورزش بانوان و دبیر ورزش کارکنان شهرداری بندرعباس به عنوان کارشناس ورزش بانوان و همچنین مسئول ورزش فرزندان کارکنان شهرداریهای کلانشهرهای ایران معرفی و منصوب شد‌.

حدود دوسال است که مردم عزیز ایران با کرونا و مشکلات عدیده ای که این ویروس نحس بوجود آورده درگیر هستند و به دنبال آن، کودکان در خانه مانده و دچار چاقی، کم‌تحرکی و افسردگی شده‌اند. به همین منظور کمیته ورزش شهرداری‌های کلانشهرهای ایران با همکاری و مساعدت مدیران ورزش کلانشهرها در نظر دارد با برگزاری و انجام برنامه‌های متعدد ورزشی از جمله آموزشی، مسابقات و غیره برای فرزندان کارکنان و شهروندان، باری از دوش خانواده‌ها بردارد.

در بخشی از این حکم انتصاب آمده است:

نظر به سوابق و تجارب ارزشمند جنابعالی و پیشنهاد دبیر کمیسیون فرهنگی و اجتماعی مجمع شهرداران کلانشهرهای ایران، به موجب این حکم شما را به سمت کارشناس ورزش بانوان و مسئول ورزش فرزندان کارکنان شهرداری‌های کلانشهر ایران منصوب می‌کنم.

امید است با تکیه بر ظرفیت بالای علمی، عملی و مدیریتی در حوزه ورزش بانوان، زمینه مساعد و خلاقانه‌ای برای همگرایی و هم‌افزایی هدفمند در بین فعالان و دست‌اندرکاران ورزش بانوان شهرداری‌های کلانشهرها، نهادها، موسسات شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی، عمومی و غیردولتی(سمن) کشور ایجاد کرده و بسترساز تصمیم‌گیری‌های تحول‌آفرین در چارچوب اسناد بالادست، مقررات جاری و اهداف تعیین شده در حوزه ورزش بانوان کشور باشید.

از درگاه خداوند متعال دوام توفیق جنابعالی در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی، پیشرفت و آبادانی کشور و تامین آسایش و آرامش شهروندان عزیز خواستارم.

برخی از سوابق و تحصیلات فوزیه سالاری به شرح زیر است:

دکترای مدیریت

مدیر نوسازی و تحول اداری شهرداری بندرعباس

مسئول ورزش بانوان شهرداری و سازمان‌ها و دبیر کمیته ورزش کارکنان شهرداری بندرعباس و سازمانهای وابسته

نایب رئیس هیئت بیلیارد و بولینگ استان هرمزگان

مسئول کمیته همگانی هیت بیلیارد و بولینگ و بولس استان هرمزگان

newsletter

عضویت در خبرنامه

زمانی که شماره جدید منتشر شد، ما شما را با خبر میکنیم!